Zabawna, pełna intrygi oraz wypełniona zdaniami, które można cytować w nieskończoność. Taka właśnie jest nowa książka autorstwa JoAnn Chaney, pt. “Dopóki śmierć nas nie rozłączy“.

Jeśli powyższy wstęp nie jest wystarczająco zachęcający do sięgnięcia po tę pozycję, warto nadmienić, że fabuła wykreowana przez pisarkę jest wypełniona klimatem trzymającym w napięciu, a zwroty akcji potrafią zaskakiwać. W efekcie otrzymujemy thriller, będący znakomitym urozmaiceniem długich wieczorów.

Pełen tajemnic thriller – Dopóki śmierć nas nie rozłączy

JoAnn Chaney poprzeczkę miała zawieszoną dość wysoko, gdyż stworzyć dobry thriller w dobie ogromnej konkurencji nie jest łatwo. Niemniej jednak autorka za sprawą książki “Dopóki śmierć nas nie rozłączy” pokazała, że nie boi się trudnych wyzwań.

Konstrukcja akcji jest przemyślana, nie brakuje momentów – jak na dobry thriller przystało – trzymających w napięciu, kiedy to czytelnik z zapartym tchem przewraca kolejne strony powieści.

Atmosferę napięcia, która niemalże elektryzuje powietrze, przeplatają momenty zabawne, a tych jest całkiem sporo. Co więcej, poczucie humoru pisarki jest bardzo trafne, a samych zdań, które można by cytować, doświadczymy w książce multum.

Fabuła “Dopóki śmierć nas nie rozłączy” (https://www.taniaksiazka.pl/dopoki-smierc-nas-nie-rozlaczy-joann-chaney-p-1306153.html) choć na pierwszy rzut oka nie wydaje się nadzwyczaj świeża, tak w trakcie lektury nie ma najmniejszych wątpliwości, że sprawdzone metody sprawdzają się najlepiej. Nie inaczej jest w przypadku tej książki, która ani na moment nie daje czytelnikowi argumentów na to, aby ten uznał, że nie warto czytać kolejnych rozdziałów.

Antagonizm, który ma momentami miejsce, daje w rezultacie ciekawy efekt wpływający na odbiór lektury, w rezultacie niepozwalający  przejść obojętnie obok bohaterów.

Thriller inny niż wszystkie

Fabuła książki “Dopóki śmierć nas nie rozłączy” obraca się wokół tajemniczej śmierci żony głównego bohatera – Matta. Wraz z żoną, z którą był w związku od ponad dwudziestu lat, postanawiają wyjechać na wycieczkę, podczas której ma miejsce feralny incydent.

Przypadek czy też nie, tego dowiadujemy się podczas lektury powieści. Zadania zaś, które ma doprowadzić do rozwikłania zagadki, podejmują się detektywi Loren i Spengler.

Thriller kryminalny stworzony przez JoAnn Chaney to dzieło bazujące na utartych już szlakach fabularnych. Nie przeszkadza to jednak czerpać frajdy z jego lektury.

Dobrze skonstruowana oraz napisana książka z pewnością dostarczy czytelnikowi sporej dawki emocji, a także humoru.

Dopóki śmierć nas nie rozłączy” to powieść:

  • trzymająca w napięciu
  • nietuzinkowa
  • dobrze napisana

Autorka może być więc zadowolona, gdyż udało jej się stworzyć książkę bardzo przyjemną w odbiorze, a także utrzymaną w klimacie ciągłej tajemniczości niepozwalającym odłożyć jej nawet na moment.

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com